Evde Sabun Paketleme İşi İle Para Kazanma [⭐️TIKLA ÖĞREN]

Evde sabun paketleme işi, 2017 yılında tercih edilecek en önemli ek gelir kaynaklarından bir tanesi olacak. Düzenli ve organize olarak çalışan bir kişinin ortalama bir mühendis maaşına yakın ek gelir elde ettiği bu yöntemin detaylarını sizin için yazımızda belirttik.

2020 yılında firmalardan gelen yoğun talepleri karşılamaya çalıştık, ve geçen seneki üyelerimizin çoğunu iş sahibi yaptık. Sizinde eğer evde çalışabilecek zamanınız var ise ve evde sabun paketleme işi yapmak isterseniz, sayfanın en altında ki yorum kısmını doldurarak, işe talip olduğunuz bilgisini bize iletmeniz yeterli.

SABUN PAKETLERKEN PRATİK OLMAK GEREKİYOR

Sabun paketlemenin en önemli noktası hızdır. Çünkü ne kadar hızlı olursanız, o kadar iyi bir gelir elde edersiniz. Firmaların size matbaadan çıktığı halde gönderdiği ambalaj kağıtlarını hızlı bir şekilde açıp, içine sabunu gerektiği gibi yerleştirmeniz gerekiyor.

Aslında tüm iş yükü bundan ibaret. Bir sabun paketinin size 0,10 kuruş civarlarında kazanç sağladığını düşündüğünüzde ne kadar bir gelir elde edebilirsiniz az çok tahmin yürütebilirsiniz. Hız içinse işe başlamadan önce biraz elinizi gevşetmeniz, parmaklarınızı gerdirmeniz, daha hızlı çalışmanızı sağlayacaktır.

evde-sabun-paketleme

PAKETLENECEK SABUNLARIN TEMİNİ

Firmalar aracılarıyla birlikte sizlere sabunları temin eder. Özellikle İstanbul, Ankara ve Ege Bölgesinin tamamında evde sabun paketleme işi popülerdir. Ege bölgesinde zeytinin doğal olarak zeytinyağının bol bulunması, yurt dışında da bir hayli merak uyandıran, doğal organik zeytinyağlı sabunların satış kanallarının artması, bu bölgelerdeki iş potansiyelini yükseltmiştir.

Aracıların sizlere getirdiği sabun ve ambalajı iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Çünkü sabun çok fazla sıcağa gelebilecek bir ürün değil. Ambalajını da korunaklı bir bölgede tutarsanız ani kazalardan korumuş olursunuz.

ORGANİZE PAKETLEME

Evde sabun paketleme işi yaparken, aynı zamanda organizasyon gücünüzü de arttırabilirsiniz. Eğer evde çalışmaya müsait tanıdıklarınızı organize edebilirseniz, yanınıza alacağınız iki kişi ile günde 3000 sabun paketleme hacmine kavuşursunuz, bu da sizin için çok iyi bir ek gelir kaynağı olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Playstation Kiralayarak Para Kazanmak! Ayda +2000 TL KAZANç

Düzenli olmak bu işin en önemli noktası. Konsantrasyon bozulması sizlere zaman kaybettirir, dolayısıyla para kaybettirir. Ek iş olsa da evrensel kural değişmez, zaman nakittir.

evde-sabun-paketleme-para-kazanma

SABUNLARIN TESLİMATI

Paketlediğiniz sabunları düzenli bir şekilde dizerseniz teslimatta çok büyük rahatlık elde etmiş olursunuz. Paketleri toplayacak araç geldiğinde onlara düzenli bir şekilde teslim etmeniz, firma tarafından da hoş karşılanacağı için, burada komisyon oranınızın artmasına bile sebep olabilir.

Evde sabun paketleme işi üzerinde firmalar ödemelerini günlük yapmazlar. Haftalık, 15 günlük veya bir aylık periyotlar şeklinde ödemelerinizi alırsınız. Doğal olarak ta teslimat için gelen araçlar genelde haftalık olarak sizlere uğrar ve teslimatları yaparlar.

Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

Bireysel Kredi

“Evde Sabun Paketleme İşi İle Para Kazanma [⭐️TIKLA ÖĞREN]” üzerine 3 yorum

Yorum yapın