Borlu Yalıtım Bayiliği Veren Firmalar | Starbor Bayilik

Borlu yalıtım son dönemlerde popülerliği artmış bir yalıtım ürünüdür. Diğer yalıtım ürünlerine göre çok daha fazla avantajı olması ve fiyatının uygun olmasından dolayı yeni yapılarda sıkça tercih edilmektedir. Talebin artmasıyla beraber yeni kurulan şirketler de ortaya çıkmaktadır.

Karlılık oranı yüksek olduğu için yeni bir girişimde bulunmak isteyenler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Eğer inşaat, yalıtım, çatı imalatı, yapı malzemeleri gibi konulara ilginiz varsa borlu yalıtım bayiliği düşünebilirsiniz.

Borlu Yalıtım Bayilik Veren Firmalar

Borlu yalıtım yapmak için bayilik almak şart değildir ancak bayilik almak malzeme temini, iş bulmak, teknik ve makine konusunda size yardımcı olacaktır.

1. Starbor Antalya Bayilik

starbor-logo-antalya

Starbor Antalya bor yalıtım konusunda en deneyimli firmalar arasında yer almaktadır. Bayilik ücretleri yüksek olmamakla beraber makine ve malzeme temini konusunda oldukça yardımcı olmaktadır.

 • Starbor Isı Yalıtımı: Starbor yalıtım konusunda iddialı bir yalıtım malzemesine sahiptir. Bu malzemenin ısı iletkenlik kart sayısı çok düşüktür. Bu sayede ısı transferlerini korur ve dışarıdaki havayı içeri sokmaz.
 • Starbor Ses Yalıtımı: Starbor elyaf dokulu yumuşak bir malzemedir. Bu özelliği sayesinde yankılanma ve çınlamaya karşı etkilidir. Aynı zamanda 70dB kadar ses absorbe edebilmektedir.
 • Starbor Yangın Yalıtımı: Starborun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise yangın yürütmemesidir. Bu sayede yangın geciktirici özelliğe sahiptir.

Starbor Antalya İletişim Bilgileri

2. Teknobor Bayilik

teknobor-logoTeknobor bayilik konusunda en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Ana merkezi Sakarya’da bulunan Teknobor bayilik başvurusu için batilik formu doldurduktan sonra şartlar sunulmaktadır. Şartların sağlanması durumunda bayilik işlemi başlamaktadır.

Teknobor İletişim Bilgileri

 • Adres: Arifbey Mh. Adnan Menderes Cd. No:40 Arifiye / Sakarya
 • Telefon: 0 264 229 0154
 • E-mail: [email protected]

3. CelluBor Bayilik

cellubor-logoCellubor İsviçre merkezli bir bor yalıtım firmasıdır. Yalıtım konusunda oldukça iyi bir firma olmakla beraber bayilerine reklam desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, personel desteği ve bölge koruması sunmaktadır. Köklü bir firma olmasının yanı sıra üretim hacmi de yüksektir.

CelluBor İletişim Bilgileri

 • Adres: Selimiye Mahallesi Karlık Bayırı Sokak No: 7/2 34668 Üsküdar – İstanbul / Türkiye
 • Telefon: 0 216 640 54 54
 • E-mail: [email protected]

4. YalıBor Bayilik

yalibor-logoYalıbor borlu yalıtım konusunda köklü firmalar arasında yer almaktadır. Bayilik konusunda bilgi almak için form doldurulmalıdır. Formun değerlendirilmesinin ardından iletişim kurulacaktır. Yalıbor bayilik konusunda detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Güzellik Merkezi Nasıl Açılır? Açmak İçin Neler Gerekir? [TÜM DETAYLAR]

YalıBor İletişim Bilgileri

 • Adres: Arifbey Mh. Atatürk Cd. No: 147 Arifiye / Sakarya
 • Telefon: 0 264 230 1999
 • E-mail: [email protected]

Yalıtım sektörüne karşı olan talepler her geçen gün artarak ilerliyor. Buna bağlı olarak her geçen gün yeni yalıtım firmaları kuruluyor. Aynı zamanda teknolojinin ilerlemesiyle beraber yalıtım konusunda yeni ürünler de geliştiriliyor. Bu ürünlerden bir tanesi ise borlu yalıtımdır.

Borlu Yalıtım Nedir?

Borlu yalıtım malzemesi içerisinde bor katkısı bulunan bir yalıtım malzemesidir. Bu malzemenin en büyük avantajı ise tek malzeme kullanarak ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlamasıdır. Aynı zamanda böcek ve haşere barındırmama özelliğine sahiptir. Dolayısıyla tek bir uygulama sonucunda tüm yalıtımlar sağlanmış olur.

Borlu Yalıtım Kazancı Nasıl?

Borlu yalıtım sektöründe karlılık oranı %60 – %120 oranında değişmektedir. Yalıtım yapılma sürecindeki işçilik oldukça zor gerçekleşmektedir. Bu yüzden işçilik maliyetleri yüksek olarak kabul edilebilir. Bayiden temin edilen yalıtım malzemesinin fiyatının üzerine yaklaşık olarak %100’e yakın bir kar koyularak uygulama gerçekleştirilebilir. Burada firmanın fiyat politikaları dikkate alınmalı ve satı stratejisi olarak karlılık oranı belirlenmelidir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda kar oranı %60’ın altına pek düşmemektedir.

Borlu Yalıtım Yapmak İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Borlu yalıtım yapabilmek için öncelikle yalıtım malzemesini temin etmeniz gerekmektedir. Bu yalıtım malzemesi genellikle bayilik satın aldığınız firma tarafından sağlanmaktadır. Çoğu bayi farklı bir yerden temin edilen yalıtım malzemesine karşıdır. Bu durumda sözleşme feshi gerçekleşebilir.

Bir diğer ihtiyacınız olan ürün ise yalıtımı uygularken kullanılacak olan makinedir. Bu makinenin içerisine yalıtım malzemesi ve özel bir solüsyon koyulur. Daha sonra makine yardımıyla yalıtım uygulanacak alana püskürtme işlemi gerçekleştirilir.

En önemli ihtiyaçlarınızdan bir tanesi ise panelvan tipinde büyük bir araç olacaktır. Çünkü yalıtım işini gerçekleştirmek için gideceğiniz işlerde bu araçla hem malzeme hem de makineyi taşımanız gerekecektir.

Bor yalıtım bayiliği kazançlı mı?

Evet, Bor yalıtım hizmetlerinin kar marjı oldukça yüksektir. Bu nedenle işinin ehli kişilerin yapmasını tavsiye edebiliriz. Kar oranı yüksek bir yalıtım hizmetidir.

En iyi bor yalıtım firması hangisi?

Piyasada birçok bor yalıtım firması mevcuttur. En çok tercih edileni Starbor firmasıdır.

Bireysel Kredi

“Borlu Yalıtım Bayiliği Veren Firmalar | Starbor Bayilik” üzerine bir yorum

Yorum yapın