Evde Zımba Montajı İşi Yaparak Para Kazanma [DETAYLI BİLGİ]

Evden para kazanmanın yolları içerisinde bireylere en keyifli gelen işlerden birisi olan evde zımba montajı yapma işi oldukça eğlenceli ve getirisi büyük bir iştir.

Zımba makinelerine takılan zımbaları birbirine montajlamanız üzerine olan bu işi genellikle; büyük zımba üretici firmalar yaptırmakta ve size ek gelir sağlarken, kendilerinin de önemli zımba üretim aşamalarından birini uygun fiyata yaptırmaktadırlar.

Bu işi yaparken internet üzerinden sitelere yorum yaparak iş kazanırken, firmalarla iletişim kurarak da işler alıp kazancınızı artırabilirsiniz. Bunun yanında evde zımba montajı işi yapmak için bir grup oluşturursanız ve grup halinde çalışırsanız daha fazla iş alıp daha kısa sürede teslim ederek firmalar için önemli elemanlar haline gelebilirsiniz.

Evde Zımba Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Evde zımba montajı işinde anlaşma sağladığınız firma size belirli miktarda zımbayı göndermekte ve belirli sayıda zımbaları birbirine monte ederek; belirli sayıda zımbaya ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Kolaylıkla yapabileceğiniz bir iş olan zımba montajı işi grup halinde çalıştığınızda ve birden fazla firma ile anlaşma sağladığınızda oldukça büyük kazanç getirebilmektedir.

Evde Zımba Montajı İşinde Ne Yapılacak?

Evlere iş veren firmalar ile iletişim kurup anlaşma sağladıktan sonra; yapabileceğinizi belirttiğiniz sayıda zımbanın size gelmesine dayanan bir iş olan evde zımba montajı; işinde el pratikliği ve kaliteli ürünler ortaya koymanız oldukça önemlidir. Bu işi yaparken ürünün gönderileceği yerler kırtasiyeler ve toptan okul ürünü satışı yapan mağazalar olduğu için kaliteli ürünler ortaya koymanız ve bütün ürünlere ayrı özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde Zımba Montajı İşini Kimler Yapabilir?

Evde zımba montajı işi veren firmalar eleman seçerken özellikle elemanlarının bir grup ile çalışmasını istemektedir. Çünkü az kişi iletişim kurup fazla iş elde etmek firmalar için zaman yönünden kazanç anlamına gelmektedir. Eğer zımba montajı işi arıyorsanız kendinize inanmalı ve firma ile iletişiminizde grubunuzla birlikte kaliteli ürünler ortaya koyabileceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Evde zımba montajı işi çalıştığınız kişi sayısı ile orantılı bir şekilde zaman ayırmanızı gerekmektedir. 10 kişilik bir grubunuz varsa ve o gün için 1000 adet zımba montajı işi teslim almışsanız her bireyin 100 adet zımba montajı yapması gerekmektedir. Bir birey bir zımbayı montajlarken yaklaşık 4-5 dakika ayırmaktadır. Bu ise yaklaşık olarak 6-7 saate tekabül etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halı Saha Nasıl Açılır? Halı Saha Açmak Kârlı Mı?

Zımba Montajı İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Zımba montajı işinde biraz önce belirttiğimiz sayılara uygun bir kazanç hesaplamaya çalışalım. Bir zımba montajı yaklaşık olarak 1 lira gibi bir fiyata karşılık gelmektedir. 1000 adet zımba montajından 1000 lira kazanç sağlayan 10 kişilik bir grupta yer alan bir kişinin o gün için kazancı 100 liradır. Aylık hesaplama yaptığımız zaman 30 günde yaklaşık 3000 lira gelir elde etme olanağınız mevcuttur.

Evde Zımba Montajı İşi Veren Firmalar

Evden Ek İşi Ara: Bir internet sitesi olarak hizmet veren bu sitede bulunan; zımba montajı işi ilanının yorum kısmına adınızı, şehrinizi ve iletişim numaranızı yazmanız firmaların size ulaşmasında yeterli olacaktır. İletişim numarası yerine mail numarası bırakmanız da sizin tercihiniz doğrultusunda gelişmektedir.

Öz Tel Zımba İmalat Şirketi: Türkiye’nin ileri gelen zımba üretici olan firmalardan birisi olan; Öz Tel Zımba şirketi ile kaliteli bir iletişim kurabilirseniz ve maddi olarak ihtiyacınızı belirtirseniz sizlere ek iş imkanı olarak zımba montajı işi verebilmektedir.

Evlere Ek İş Uygulaması: Cep telefonu üzerinden size birçok iş olanağı sağlayan bu uygulamada da; yorum kısmına adınızı, şehrinizi ve iletişim numaranızı ekleyerek firmalar ile aranızda bir bağ oluşmasına ve bilgilerinizi gören firmanın sizinle iletişim kurmasına köprü sağlayabilirsiniz.

Bireysel Kredi

Yorum yapın